Logo

Celková cena nákupu

s DPH:: 0 EUR (0 SKK)


KatalógTescoma - Katalóg

Zoradiť podľa: Z -> A alebo 10 -> 1 A -> Z alebo 1 -> 10
Strana 1 z 187     Celkom 1489 záznamov
Prvý Predchádzajúci Ďalší Posledný
 
1 EUR = 30,126 SKK1 SKK = 0,0332 EUR

Krájač na kocky a hranolky Tescoma

Pripravuje sa

Krájač na kocky a hranolky Tescoma HANDY, 2 čepele . Krájač Tescoma ľahko a rýchlo nakrája čerstvú zeleninu a ovocie na malé alebo väčšie kocky či hranolky. Vynikajúci na krájanie mrkvy, zemiakov, cibule, petržlenu, uhoriek, repy, jabĺk, hrušiek, nektáriniek, broskýň a pod. S praktickým čistidlom zatláčadla a protišmykovou úpravou. Obe čepele
 

Príspevkov v diskusii: 0


Vaša cena s DPH: 21,99 EUR (662,50 SKK)
 

Strúhadlo na parmezán TESCOMA HANDY

Pripravuje sa

Strúhadlo na parmezán TESCOMA HANDY . Strúhadlo TESCOMA je vynikajúce na ľahké strúhanie parmezánu a ďalších syrov priamo na pokrmy. Po použití možno strúhadlo uzavrieť a skladovať v chladničke, nespotrebovaný syr neosychá, nevysypáva sa a je pripravený na ďalšie použitie. Čepeľ je vyrobená z prvotriednej nehrdzavejúcej ocele, ostatné časti z
 

Príspevkov v diskusii: 0


Vaša cena s DPH: 10,99 EUR (331,10 SKK)
 

Džbán na pivo Tescoma myBEER 2,5 l

Pripravuje sa

Džbán na pivo Tescoma myBEER 2,5 l . Džbán na čapované pivo Tescoma myBEER z prvotriedneho borosilikátového skla, vhodný do umývačky.
 

Príspevkov v diskusii: 0


Vaša cena s DPH: 9,99 EUR (301 SKK)
 

Krájacia doska Tescoma AZZA

Pripravuje sa

Krájacia doska Tescoma AZZA 40 x 26 cm . Masívna krájacia doska Tescoma AZZA zo špeciálne vrstveného prírodného bambusu vynikajúca na krájanie, porciovanie a vyklepávanie potravín. Vybratie na spodnej strane dosky umožňuje zasunutie taniera alebo podnosu pre ľahké zhrnutie naporciovaných surovín, krájacia doska je spádovaná smerom ku žliabku pre zachytávanie tekutín.
 

Príspevkov v diskusii: 0


Vaša cena s DPH: 25,99 EUR (783 SKK)
 

Dezertný tanier Tescoma CREMA

Pripravuje sa

Dezertný tanier Tescoma CREMA 20 x 20 cm . Dezertný tanier Tescoma CREMA je vyrobený z prvotriedneho porcelánu. Vhodný do mikrovlnnej rúry, chladničky a umývačky.
 

Príspevkov v diskusii: 0


Vaša cena s DPH: 5,29 EUR (159,40 SKK)
 

Mlynček na mak Tescoma HANDY

Pripravuje sa

Mlynček na mak Tescoma HANDY . Mlynček na mak Tescoma je vynikajúci na ľahké a rýchle mletie maku, sezamových, ľanových a horčičných semienok, koriandra a pšena. Vybavený špičkovým keramickým mlecím mechanizmom s nastaviteľnou hrúbkou mletia vrátane extra jemného mletia maku. Vyrobený z prvotriednej tvrdenej keramiky a vysoko odolných plastov, s masívnou
 

Príspevkov v diskusii: 0


Vaša cena s DPH: 32,59 EUR (981,80 SKK)
 

Strúhadlo Tescoma HANDY

Pripravuje sa

Strúhadlo Tescoma s plastovou rukoväťou HANDY, veľké . Strúhadlo Tescoma HANDY je vynikajúce na ľahké a rýchle strúhanie a plátkovanie všetkých bežných druhov potravín. Vyrobené z prvotriednej nehrdzavejúcej ocele, ergonomická rukoväť z odolného plastu. Po použití umyte a osušte, vhodné do umývačky. 3 roky záruka.
 

Príspevkov v diskusii: 0


Vaša cena s DPH: 7,30 EUR (219,90 SKK)
 

Mlynček Tescoma na korenie / soľ

Pripravuje sa

Mlynček Tescoma na korenie / soľ VIRGO WOOD 14 cm . Mlynček Tescoma na korenie je vynikajúci na jednoduché dochucovanie pokrmov čerstvo mletým korením alebo soľou. Opatrený prvotriednym keramickým mlecím mechanizmom s nastaviteľnou hrubosťou mletia. Vyrobený z ušľachtilého dreva gumovníka brazílskeho ( hevea brasiliensis ), dodávané s 2 rozlišovacími krúžkami pre korenie a soľ.
 

Príspevkov v diskusii: 0


Vaša cena s DPH: 8,90 EUR (268,10 SKK)
 
 
Strana 1 z 187     Celkom 1489 záznamov
Prvý Predchádzajúci Ďalší Posledný