Logo

Celková cena nákupu

s DPH:: 0 EUR


KatalógTescoma - Katalóg

Zoradiť podľa: Z -> A alebo 10 -> 1 A -> Z alebo 1 -> 10
Strana 1 z 46     Celkom 2279 záznamov
Prvý Predchádzajúci Ďalší Posledný
 

Sporič vody biely Tescoma PRESTO

Pripravuje sa

Sporič vody biely Tescoma PRESTO Sporič vody biely Tescoma PRESTO maximálne využíva prúd vody - umývanie s perlátorom je účinnejšie a jednoduchšie pri POLOVIČNEJ spotrebe vody, než je obvyklé! Sporič vody biely Tescoma PRESTO má hlavné uplatnenie jeho vynikajúcich vlastností : - pri umývaní riadu pod tečúcou vodou, - pri oplachovaní - pri umývaní rúk...
 

Príspevkov v diskusii: 0


Vaša cena s DPH: 3,39 EUR
 

Sporič vody chrómový Tescoma PRESTO

Pripravuje sa

Sporič vody chrómový Tescoma PRESTO Sporič vody chrómový Tescoma - maximálne využíva prúd vody - umývanie s perlátorom je účinnejšie a jednoduchšie pri POLOVIČNEJ spotrebe vody, než je obvyklé! Hlavné uplatnenie jeho vynikajúcich vlastností : - pri umývaní riadu pod tečúcou vodou, - pri oplachovaní - pri umývaní rúk apod.
 

Príspevkov v diskusii: 0


Vaša cena s DPH: 4,19 EUR
 

Sporič vody s nerezovým predĺžením Tescoma PRESTO

Pripravuje sa

Sporič vody s nerezovým predĺžením Tescoma PRESTO Sporič vody s nerezovým predĺžením PRESTO Tescoma - maximálne využíva prúd vody - umývanie s perlátorom je účinnejšie a jednoduchšie pri POLOVIČNEJ spotrebe vody, než je obvyklé! Hlavné uplatnenie jeho vynikajúcich vlastností : - pri umývaní riadu pod tečúcou vodou, - pri oplachovaní - pri umývaní rúk apod.
 

Príspevkov v diskusii: 0


Vaša cena s DPH: 7,59 EUR
 

Sitko do dresu nerezové Tescoma PRESTO ø 7 cm

Pripravuje sa

Sitko do dresu nerezové Tescoma PRESTO ø 7 cm Sitko do dresu nerezové Tescoma PRESTO zabraňuje vniknutiu nečistôt do dresu, umývadla apod. Sitko do dresu nerezové Tescoma PRESTO je vyrobené z prvotriednej nehrdzavejúcej ocele, je vhodné do umývačky. 3 roky záruka.
 

Príspevkov v diskusii: 0


Vaša cena s DPH: 2,69 EUR
 

Veľká súprava na umývanie riadu Tescoma PURO

Pripravuje sa

Veľká súprava na umývanie riadu Tescoma PURO . Ucelená súprava na umývanie riadu Tescoma s odkladacou miskou na prehľadné umiestnenie v blízkosti drezu. Ľahké plnenie a dávkovanie saponátu, vyberateľné vložky zásobníkov urýchľujú schnutie a uľahčujú čistenie. Vyrobená z odolného plastu s protišmykovou úpravou dna. 3 roky záruka.
 

Príspevkov v diskusii: 0


Vaša cena s DPH: 18,99 EUR
 

Odkladacia miska Tescoma PURO

Pripravuje sa

Odkladacia miska Tescoma PURO . Miska Tescoma na prehľadné umiestnenie výrobkov línie PURO v blízkosti drezu. Vyrobená z odolného plastu s protišmykovou úpravou dna. 3 roky záruka.
 

Príspevkov v diskusii: 0


Vaša cena s DPH: 3,09 EUR
 

Panvica Tescoma ULTIMA ø 28 cm

Pripravuje sa

Panvica Tescoma ULTIMA ø 28 cm . Luxusná hlboká panvica od Tescoma z prvotriednej nehrdzavejúcej ocele 18/10 s vysoko odolným antiadhéznym povlakom, trojvrstvovým sendvičovým dnom a komfortnou rukoväťou vhodnou na odkladanie kuchynského riadu - variech, obracačiek a pod. Vhodná na použitie so sklenenými pokrievkami Tescoma UNICOVER, vhodná pre všetky typy sporákov...
 

Príspevkov v diskusii: 0


Vaša cena s DPH: 46,99 EUR
 

Plazmový zapaľovač Tescoma GrandCHEF

Pripravuje sa

Plazmový zapaľovač Tescoma GrandCHEF . Moderný kuchynský zapaľovač Tescoma s plazmovým lúčom odolným voči vetru. Vynikajúci pre plynové sporáky, katalytické lampy, aromalampy, papierové podpaľovanie v krboch aj na zapaľovanie sviečok, cigariet, cigár a pod. S integrovanou lítium - iónovou batériou a jednoduchým nabíjaním pomocou priloženého kábla zo všetkých zariadení vybavených USB portom,...
 

Príspevkov v diskusii: 0


Vaša cena s DPH: 20,69 EUR
 

Ochranné sito Tescoma GrandCHEF

Pripravuje sa

Ochranné sito so sklápacou rukoväťou Tescoma GrandCHEF ø 30 cm . Ochranné sito Tescoma o chráni pred striekajúcou mastnotou pri prudkom vyprážaní, vhodné na panvice s priemerom 18 až 28 cm. Pri odložení vo vertikálnej polohe mastnota zo sita nesteká, rukoväť je pre úsporu miesta sklápacia. Vyrobené z prvotriednej nehrdzavejúcej ocele...
 

Príspevkov v diskusii: 0


Vaša cena s DPH: 14,09 EUR
 

Adaptér na indukciu Tescoma GrandCHEF ø 21 cm

Pripravuje sa

Adaptér na indukciu Tescoma GrandCHEF ø 21 cm . Adaptér na indukciu Tescoma umožňuje používanie nemagnetického riadu na indukčných varných doskách, vhodný pre hliníkový, nerezový, liatinový, sklenený a keramický riad. Vyrobený z prvotriednej nehrdzavejúcej ocele s hliníkovou akumulačnou vložkou a odnímateľnou rukoväťou pre bezpečnú manipuláciu. Vhodný do umývačky. 3 roky záruka.
 

Príspevkov v diskusii: 0


Vaša cena s DPH: 29,79 EUR
 

Súprava na umývanie riadu Tescoma PURO

Pripravuje sa

Súprava na umývanie riadu Tescoma PURO . Ucelená súprava Tescoma na umývanie riadu s odkladacou miskou na prehľadné umiestnenie v blízkosti drezu. Ľahké plnenie a dávkovanie saponátu, vyberateľná vložka zásobníka urýchľuje schnutie a uľahčuje čistenie. Vyrobená z odolného plastu s protišmykovou úpravou dna. 3 roky záruka.
 

Príspevkov v diskusii: 0


Vaša cena s DPH: 13,99 EUR
 

Grilovacia ihla Tescoma PRESTO TONE 20cm

Pripravuje sa

Grilovacia ihla Tescoma PRESTO TONE 20cm . Grilovacia ihla Tescoma je vynikajúca pre prípravu a štýlové podávanie špízov, ražniči, kebabov, šašlikov pod. Na griloch, v panviciach i pečúcich rúrach. Vybavené rukoväťou a zhrňovacou manžetou zo žiaruvzdorného silikónu (230 ° C), ihlica je vyrobená z prvotriednej nehrdzavejúcej ocele. Vhodné do umývačky....
 

Príspevkov v diskusii: 0


Vaša cena s DPH: 6,60 EUR
 

Fľaša na nápoje s vylúhovaním Tescoma PURITY 0.7 l modrá

Pripravuje sa

Fľaša na nápoje s vylúhovaním Tescoma PURITY 0.7 l farba modrá . Fľaša na nápoje s vylúhovaním Tescoma je vynikajúca na prípravu osviežujúcich nápojov, so sitkom na vylúhovanie ovocia, zeleniny, byliniek alebo chladenie ľadovými kockami. Vybavená uzáverom so silikónovým tesnením. Vyrobená zo špičkového plastového materiálu určeného pre...
 

Príspevkov v diskusii: 0


Vaša cena s DPH: 11,49 EUR
 

Fľaša na nápoje s vylúhovaním Tescoma PURITY 0.7 l žltá

Pripravuje sa

Fľaša na nápoje s vylúhovaním Tescoma PURITY 0.7 l farba žltá . Fľaša na nápoje s vylúhovaním Tescoma je vynikajúca na prípravu osviežujúcich nápojov, so sitkom na vylúhovanie ovocia, zeleniny, byliniek alebo chladenie ľadovými kockami. Vybavená uzáverom so silikónovým tesnením. Vyrobená zo špičkového plastového materiálu určeného pre...
 

Príspevkov v diskusii: 0


Vaša cena s DPH: 11,99 EUR
 

Mop s rozprašovačom Tescoma ProfiMATE

Pripravuje sa

Mop s rozprašovačom Tescoma ProfiMATE . Mop s rozprašovačom Tescoma je vynikajúci pre mokré a suché čistenie podláh, s rozprašovacím zásobníkom na čistiace prostriedky ovládaným z rukoväte a 3D kĺbom pre ľahké vytieranie pod nábytkom a v rohoch. Návlek z kvalitného mikrovlákna s velcro zipsom možno ľahko nasadiť aj zložiť a...
 

Príspevkov v diskusii: 0


Vaša cena s DPH: 26,39 EUR
 

Háčik na kúpeľňový rebrík Tescoma LAGOON

Pripravuje sa

Háčik na kúpeľňový rebrík Tescoma LAGOON, 2ks . Háčik na kúpeľňový rebrík Tescoma je vynikajúci na odkladanie uterákov a pod. na kúpeľňový rebrík. Vyrobený z odolného plastu. 3 roky záruka.
 

Príspevkov v diskusii: 0


Vaša cena s DPH: 1,19 EUR
 

Pohár Tescoma myDRINK Colori 300 ml farba oranžová

Pripravuje sa

Pohár myDRINK Colori 300 ml farba oranžová . Pohár Tescoma vyrobený ručne z odolného skla,vhodný do umývačky.
 

Príspevkov v diskusii: 0


Vaša cena s DPH: 6,39 EUR
 

Termoska s pumpičkou Tescoma FAMILY COLORI 1.7 l farba červená

Pripravuje sa

Termoska s pumpičkou Tescoma FAMILY COLORI 1,7 l farba červená . Termoska s pumpičkou Tescoma je vynikajúca na teplé aj studené nápoje, s dávkovacou pumpičkou a sklenenou vložkou. 3 roky záruka.
 

Príspevkov v diskusii: 0


Vaša cena s DPH: 21,59 EUR
 

Termoska s pumpičkou Tescoma FAMILY COLORI 1.7 l farba zelená

Pripravuje sa

Termoska s pumpičkou Tescoma FAMILY COLORI 1,7 l farba zelená . Termoska s pumpičkou Tescoma je vynikajúca na teplé aj studené nápoje, s dávkovacou pumpičkou a sklenenou vložkou. 3 roky záruka.
 

Príspevkov v diskusii: 0


Vaša cena s DPH: 21,59 EUR
 

Dvojháčik na kúpeľňový rebrík Tescoma LAGOON

Pripravuje sa

Dvojháčik na kúpeľňový rebrík Tescoma LAGOON . Dvojháčik na kúpeľňový rebrík Tescoma je vynikajúci na odkladanie uterákov a pod. na kúpeľňový rebrík. Vyrobený z odolného plastu. 3 roky záruka.
 

Príspevkov v diskusii: 0


Vaša cena s DPH: 1,09 EUR
 

Pohár Tescoma myDRINK Colori 300 ml farba zelená

Pripravuje sa

Pohár Tescoma myDRINK Colori 300 ml farba zelená .  Pohár Tescoma vyrobený ručne z odolného skla,vhodný do umývačky .Luxusné hrubostenné nápojové poháre z farbeného skla.V čom Poháre myDRINK Colori vynikajú?Sú dodávané v 5 farebných variantoch, vynikajúce pre každodenné i slávnostné stolovanie.Poháre myDRINK Colori sú vyrábané ručne...
 

Príspevkov v diskusii: 0


Vaša cena s DPH: 6,39 EUR
 

Esenciálny olej Tescoma FANCY HOME 30 ml, Exotické korenie

Pripravuje sa

Esenciálny olej Tescoma FANCY HOME 30 ml, Exotické korenie . Esenciálny olej Tescoma je svieža vôňa exotického korenia s vysokým obsahom prírodných esencií príjemne prevonia vašu domácnosť. Vhodný na použitie do sviečkových a ultrasonických aromalámp.
 

Príspevkov v diskusii: 0


Vaša cena s DPH: 11,99 EUR
 

Esenciálny olej Tescoma FANCY HOME 30 ml, Provence

Pripravuje sa

Esenciálny olej Tescoma FANCY HOME 30 ml, Provence . Esenciálny olej Tescoma je svieža vôňa levandule, magnólie a lúčnych kvetov z Provence s vysokým obsahom prírodných esencií príjemne prevonia vašu domácnosť. Vhodný na použitie do sviečkových a ultrasonických aromalámp.
 

Príspevkov v diskusii: 0


Vaša cena s DPH: 11,99 EUR
 

Odparovač Tescoma FANCY HOME Stones 250 ml

Pripravuje sa

Odparovač Tescoma FANCY HOME Stones 250 ml . Odparovač Tescoma zvlhčí a prevonia interiér, vyrobený z prvotriednej keramiky s odolnou glazúrou, s háčikom na zavesenie. 3 roky záruka.
 

Príspevkov v diskusii: 0


Vaša cena s DPH: 5,69 EUR
 

Aromalampa na vonný vosk Tescoma FANCY HOME Stones, šedá

Pripravuje sa

Aromalampa na vonný vosk Tescoma FANCY HOME Stones, šedá . Aromalampa Tescoma Vám príjemne prevonia vašu domácnosť, používajte s vonnými voskami FANCY HOME. Vyrobená z prvotriednej keramiky s odolnou glazúrou. 3 roky záruka.
 

Príspevkov v diskusii: 0


Vaša cena s DPH: 19,19 EUR
 

Tableta do pohlcovača vlhkosti Tescoma CLEAN KIT, 2 ks

Pripravuje sa

Tableta do pohlcovača vlhkosti Tescoma CLEAN KIT, 2 ks . Neparfumované tablety do pohlcovača vlhkosti Tescoma CLEAN KIT znižujú nadmernú vlhkosť v interiéroch, prispievajú k obmedzeniu výskytu roztočov, plesní a vzniku alergií. Vhodné do miestností s rozlohou až 20 m 2. So špeciálne zvrásneným povrchom pre intenzívny účinok až po dobu...
 

Príspevkov v diskusii: 0


Vaša cena s DPH: 4,89 EUR
 

Univerzálny blok na nože Tescoma ONLINE

Pripravuje sa

Univerzálny blok na nože Tescoma ONLINE . Univerzálny blok na nože Tescoma je vynikajúci na uloženie až 10 ks rôznych druhov kuchynských nožov, nožníc na hydinu a ocieľky. Nože možno skladovať kolmo alebo pozdĺžne. Blok je hygienický, možno ho ľahko rozložiť a dokonale vyčistiť. Vyrobený z odolného plastu s protišmykovou úpravou....
 

Príspevkov v diskusii: 0


Vaša cena s DPH: 19,69 EUR
 

Univerzálny čistič do kuchyne Tescoma ProfiMATE 500 ml, Aloe vera, antibakteriálny

Pripravuje sa

Univerzálny čistič do kuchyne Tescoma ProfiMATE 500 ml, Aloe vera, antibakteriálny . Univerzálny čistič do kuchyne Tescoma je vynikajúci na čistenie všetkých umývateľných povrchov v kuchyni, napr. kuchynskej linky, nerezových, sklenených, keramických a laminovaných povrchov, drezu, chladničiek vo vnútri aj zvonku a pod. S antibakteriálnymi účinkami, odstráni 99,99 % baktérií, s...
 

Príspevkov v diskusii: 0


Vaša cena s DPH: 3,89 EUR
 

Čistič na nerezový riad Tescoma ProfiMATE 500 ml, Aloe vera

Pripravuje sa

Čistič na nerezový riad Tescoma ProfiMATE 500 ml, Aloe vera . Čistič na nerezový riad Tescoma je vynikajúci na čistenie nerezového riadu, drezov, nerezových a chrómovaných povrchov a pod. Odstráni minerálne usadeniny, škvrny, zaschnuté nečistoty a jemné škrabance, obnoví lesk a prirodzený vzhľad. S vôňou Aloe vera a ekologicky rozložiteľnými látkami...
 

Príspevkov v diskusii: 0


Vaša cena s DPH: 4,29 EUR
 

Čistič na indukčné a sklokeramické dosky Tescoma ProfiMATE 500 ml, Aloe vera

Pripravuje sa

Čistič na indukčné a sklokeramické dosky Tescoma ProfiMATE 500 ml, Aloe vera . Čistič na indukčné a sklokeramické dosky Tescoma je vynikajúci na ľahké čistenie sklokeramických a indukčných varných dosiek. Odstráni pripálené nečistoty, mastnotu aj jemné škrabance a obnoví prirodzený lesk. S vôňou Aloe vera a ekologicky rozložiteľnými látkami na báze...
 

Príspevkov v diskusii: 0


Vaša cena s DPH: 3,89 EUR
 

Čistič na sklo, zrkadlá a zasklených plôch Tescoma ProfiMATE 500 ml, Aloe vera

Pripravuje sa

Čistič na sklo, zrkadlá a zasklených plôch Tescoma ProfiMATE 500 ml, Aloe vera . Čistič na sklo, zrkadlá a zasklených plôch Tescoma je vynikající na ľahké čistenie skiel, okien, zrkadiel a glazovaných keramických povrchov. S vysokým leštiacim účinkom, nezanechá šmuhy, sklá a zrkadlá zostanú dlhšie čisté. S vôňou Aloe vera a...
 

Príspevkov v diskusii: 0


Vaša cena s DPH: 3,89 EUR
 

Vak na bielizeň Tescoma FANCY HOME, smotanová

Pripravuje sa

Vak na bielizeň Tescoma FANCY HOME, smotanová farba . Priestranný vak Tescoma s bavlnenými úchytmi a objemom cca 50 l na odkladanie a pohodlné prenášanie až 8 kg bielizne. Vyrobený z kvalitného syntetického materiálu, vybavený magnetickým uzáverom. Čistite vlhkou utierkou a nechajte vysušiť, neperte v práčke. 3 roky záruka.
 

Príspevkov v diskusii: 0


Vaša cena s DPH: 19,99 EUR
 

Šablóna na ukladanie odevov Tescoma FANCY HOME

Pripravuje sa

Šablóna na ukladanie odevov Tescoma FANCY HOME, malá . Šablóna na ukladanie odevov Tescoma je vynikajúca na dokonale zložené odevy pripravené k uloženiu do krabíc FANCY HOME ( art. T 899823-24 ) alebo na police. Vhodná na detské tričká a košele s krátkym aj dlhým rukávom, blúzky, mikiny, svetre a pod.
 

Príspevkov v diskusii: 0


Vaša cena s DPH: 2,79 EUR
 

Šablóna na ukladanie odevov Tescoma FANCY HOME, veľká

Pripravuje sa

Šablóna na ukladanie odevov Tescoma FANCY HOME, veľká . Šablóna na ukladanie odevov Tescoma je vynikajúca na dokonale zložené odevy pripravené k uloženiu do krabíc FANCY HOME ( art. T 899823-24 ) alebo na police. Vhodná na detské tričká a košele s krátkym aj dlhým rukávom, blúzky, mikiny, svetre a pod.
 

Príspevkov v diskusii: 0


Vaša cena s DPH: 4,49 EUR
 

Obojstranný odkvapkávač Tescoma CLEAN KIT

Pripravuje sa

Obojstranný odkvapkávač Tescoma CLEAN KIT . Obojstranný odkvapkávač Tescoma je vynikajúci na odkladanie a sušenie umytého riadu. Obojstranný, vhodný na umiestnenie k drezom s nízkym okrajom alebo ako klasický odkvapkávač. Vyrobený z prvotriedneho odolného plastu, vhodný do umývačky. 3 roky záruka.
 

Príspevkov v diskusii: 0


Vaša cena s DPH: 6,29 EUR
 

Vonný difuzér Tescoma FANCY HOME 120 ml, Ružové kvety

Pripravuje sa

Vonný difuzér Tescoma FANCY HOME 120 ml, Ružové kvety . Vonný difuzér Tescoma je svieža vôňa ružových kvetov a fíg s vysokým obsahom prírodných esencií príjemne prevonia vašu domácnosť. Dodávaný s ratanovými tyčinkami, náplň postačí na 4 - 5 týždňov.
 

Príspevkov v diskusii: 0


Vaša cena s DPH: 6,39 EUR
 

Náplň pre difuzér Tescoma FANCY HOME, Arganové kvety

Pripravuje sa

Náplň pre difuzér Tescoma FANCY HOME, Arganové kvety . Svieža vôňa citrusov, vanilky a lieskových orieškov s vysokým obsahom prírodných esencií príjemne prevonia vašu domácnosť.
 

Príspevkov v diskusii: 0


Vaša cena s DPH: 13,59 EUR
 

Náplň pre difuzér Tescoma FANCY HOME, Provence

Pripravuje sa

Náplň pre difuzér Tescoma FANCY HOME, Provence . Svieža vôňa levandule, magnólie a lúčnych kvetov z Provence s vysokým obsahom prírodných esencií príjemne prevonia vašu domácnosť.
 

Príspevkov v diskusii: 0


Vaša cena s DPH: 13,99 EUR
 

Nákupná taška Tescoma FANCY HOME, modrá

Pripravuje sa

Nákupná taška Tescoma FANCY HOME, modrá . Skladacia nákupná taška Tescoma , 17 l, max. 20 kg. Vyrobená z odolného syntetického materiálu. 3 roky záruka.
 

Príspevkov v diskusii: 0


Vaša cena s DPH: 3,99 EUR
 

Nákupná taška Tescoma FANCY HOME, červená

Pripravuje sa

Nákupná taška Tescoma FANCY HOME, červená . Skladacia nákupná taška Tescoma , 17 l, max. 20 kg. Vyrobená z odolného syntetického materiálu. 3 roky záruka.
 

Príspevkov v diskusii: 0


Vaša cena s DPH: 3,99 EUR
 

Nákupná taška Tescoma FANCY HOME, antracitová

Pripravuje sa

Nákupná taška Tescoma FANCY HOME, antracitová . Skladacia nákupná taška Tescoma , 17 l, max. 20 kg. Vyrobená z odolného syntetického materiálu. 3 roky záruka.
 

Príspevkov v diskusii: 0


Vaša cena s DPH: 3,99 EUR
 

Žetóny do nákupných vozíkov Tescoma SHOP!, 5 ks

Pripravuje sa

Žetóny do nákupných vozíkov Tescoma SHOP!, 5 ks . Žetóny do nákupných vozíkov Tescoma sú vynikajúce na odomknutie nákupných vozíkov. Žetón vložte do otvoru na mincu, vozík odpojte a žetón vyberte. Noste na kľúčenke a pod., nákupný vozík vracajte na určené miesto.
 

Príspevkov v diskusii: 0


Vaša cena s DPH: 1,49 EUR
 

Pohlcovač vlhkosti Tescoma CLEAN KIT

Pripravuje sa

Pohlcovač vlhkosti Tescoma CLEAN KIT . Pohlcovač vlhkosti Tescoma znižuje nadmernú vlhkosť v interiéroch, prispieva k obmedzeniu výskytu roztočov, plesní a vzniku alergií. Vhodný do miestností s rozlohou až 20 m 2. Unikátna perforácia pre lepšie prúdenie vzduchu, neparfumovaná tableta so špeciálne zvrásneným povrchom pre intenzívny účinok po dobu až 3...
 

Príspevkov v diskusii: 0


Vaša cena s DPH: 9,59 EUR
 

Vrecko na ukladanie pečiva Tescoma 4FOOD

Pripravuje sa

Vrecko na ukladanie pečiva Tescoma 4FOOD 50 x 35 cm . Vrecko na ukladanie pečiva Tescoma je vynikajúce pre hygienické uloženie chleba, bieleho aj tmavého pečiva atď., vrecko chráni pred osychaním a tvrdnutím, pečivo vydrží dlhšie čerstvé. Vyrobené zo 100 % bavlny, opatrené sťahovacím uzáverom. Perte pri teplote do 30 ° C....
 

Príspevkov v diskusii: 0


Vaša cena s DPH: 6,29 EUR
 

Dóza Tescoma FRESHBOX 3 ks, 0.9, 1.6, 2.4 l, hlboká

Pripravuje sa

Dóza Tescoma FRESHBOX 3 ks, 0.9, 1.6, 2.4 l, hlboká . Dóza Tescoma FRESHBOX je vynikajúca na skladovanie a prenášanie potravín. So vzduchotesným uzáverom, potraviny vydržia dlhšie čerstvé a svieže, pri prenášaní nevytekajú. Vyrobená z odolného plastu, s kvalitným silikónovým tesnením. Odolná od -18 do +110 °C,...
 

Príspevkov v diskusii: 0


Vaša cena s DPH: 15,39 EUR
 

Tesnenie na poháre TESCOMA DELLA CASA 100 ml

Pripravuje sa

Tesnenie na poháre TESCOMA DELLA CASA 100 ml, 6 ks . Náhradné tesnenie pre zaváracie poháre Tescoma DELLA CASA 100 ml. Vákuum v pohároch s masívnou klipsou a kvalitným tesnením zostane zachované oveľa dlhšie, zavarené pokrmy majú trvanlivosť 3 až 6 rokov....
 

Príspevkov v diskusii: 0


Vaša cena s DPH: 1,99 EUR
 

Tesnenie na poháre TESCOMA DELLA CASA 200 a 350 ml, 6 ks

Pripravuje sa

Tesnenie na poháre TESCOMA DELLA CASA 200 a 350 ml, 6 ks . Náhradné tesnenie pre zaváracie poháre Tescoma DELLA CASA 200 a 350 ml. Vákuum v pohároch s masívnou klipsou a kvalitným tesnením zostane zachované oveľa dlhšie, zavarené pokrmy majú trvanlivosť 3 až 6 rokov....
 

Príspevkov v diskusii: 0


Vaša cena s DPH: 2,29 EUR
 

Tesnenie na poháre TESCOMA DELLA CASA 600, 800, 1000 a 5000 ml, 6 ks

Pripravuje sa

Tesnenie na poháre TESCOMA DELLA CASA 600, 800, 1000 a 5000 ml, 6 ks . Náhradné tesnenie pre zaváracie poháre Tescoma DELLA CASA 600, 800, 1000 a 5000 ml. Vákuum v pohároch s masívnou klipsou a kvalitným tesnením zostane zachované oveľa dlhšie, zavarené pokrmy majú trvanlivosť 3 až 6 rokov
 

Príspevkov v diskusii: 0


Vaša cena s DPH: 2,59 EUR
 

Súprava na prípravu sirupov TESCOMA DELLA CASA 1500 ml

Pripravuje sa

Súprava na prípravu sirupov TESCOMA DELLA CASA 1500 ml . Súprava na prípravu sirupov TESCOMA je vynikajúca na ľahkú prípravu ovocných a bylinkových sirupov za studena. Domáce sirupy vyrobené v súprave DELLA CASA sú bohaté na vitamíny, neobsahujú umelé farbivá ani konzervačné látky, cukor možno obmedziť alebo nahradiť prírodnou stéviou. Vyrobená...
 

Príspevkov v diskusii: 0


Vaša cena s DPH: 14,39 EUR
 

Mriežka na kvasenie TESCOMA DELLA CASA

Pripravuje sa

Mriežka na kvasenie TESCOMA DELLA CASA . Mriežka na kvasenie TESCOMA udrží uhorky, zeleninu, hermelín, utopence a pod. po celú dobu kvasenia pod hladinou nálevu. Určená na použitie v Súprave na kvasenie DELLA CASA 5000 ml ( art. T 895330 ) alebo v Zaváracom pohári s klipsou DELLA CASA 5000 ml ( art. T...
 

Príspevkov v diskusii: 0


Vaša cena s DPH: 2,09 EUR
 
 
Strana 1 z 46     Celkom 2279 záznamov
Prvý Predchádzajúci Ďalší Posledný