Logo

Celková cena nákupu

s DPH:: 0 EUR


KatalógPanvice Tescoma TitanPOWER - Katalóg

Zoradiť podľa: Z -> A alebo 10 -> 1 A -> Z alebo 1 -> 10
Strana 1 z 1     Celkom 4 záznamov
Prvý Predchádzajúci Ďalší Posledný
 

Panvica Tescoma TitanPOWER ø 20 cm

Pripravuje sa

Panvica Tescoma TitanPOWER ø 20 cm . Luxusná panvica Tescoma s extra odolným a vysoko nepriľnavým titánovým povrchom vhodná pre kovové obracačky. S indukčným dnom a nerezovou rukoväťou, možno používať na všetkých typoch sporákov aj v rúre na pečenie. Vhodná do umývačky. 5 rokov záruka.
 

Príspevkov v diskusii: 0


Vaša cena s DPH: 35,99 EUR
 

Panvica Tescoma TitanPOWER ø 24 cm

Pripravuje sa

Panvica Tescoma TitanPOWER ø 24 cm . Luxusná panvica Tescoma s extra odolným a vysoko nepriľnavým titánovým povrchom vhodná pre kovové obracačky. S indukčným dnom a nerezovou rukoväťou, možno používať na všetkých typoch sporákov aj v rúre na pečenie. Vhodná do umývačky. 5 rokov záruka.
 

Príspevkov v diskusii: 0


Vaša cena s DPH: 39,99 EUR
 

Panvica Tescoma TitanPOWER ø 26 cm

Pripravuje sa

Panvica Tescoma TitanPOWER ø 26 cm . Luxusná panvica Tescoma s extra odolným a vysoko nepriľnavým titánovým povrchom vhodná pre kovové obracačky. S indukčným dnom a nerezovou rukoväťou, možno používať na všetkých typoch sporákov aj v rúre na pečenie. Vhodná do umývačky. 5 rokov záruka.
 

Príspevkov v diskusii: 0


Vaša cena s DPH: 44,79 EUR
 

Panvica Tescoma TitanPOWER ø 28 cm

Je na sklade

Panvica Tescoma TitanPOWER ø 28 cm . Luxusná panvica Tescoma s extra odolným a vysoko nepriľnavým titánovým povrchom vhodná pre kovové obracačky. S indukčným dnom a nerezovou rukoväťou, možno používať na všetkých typoch sporákov aj v rúre na pečenie. Vhodná do umývačky. 5 rokov záruka.
 

Príspevkov v diskusii: 0


Vaša cena s DPH: 47,99 EUR
 
 
Strana 1 z 1     Celkom 4 záznamov
Prvý Predchádzajúci Ďalší Posledný